CERAGEM MASTER V4 DE LUXE  REVOLÚCIA V STAROSTLIVOSTI O VAŠE ZDRAVIE

16.06.2023

AUTOMATICKÉ TERMOAKUPRESÚRNE MASÁŽNE LÔŽKO

Jeden krát ZAŽIŤ, sa nevyrovná 1000 x počuť !MASÁŽE-SHA. MIESTO, KDE SE STRETÁVA DÁVNA MˇÚDROSŤ A OVERENÉ PRAKTIKY
VÝCHODNEJ MEDICÍNY A MODERNEJ TECHNOLÓGIE 21. STOROČIA. 


Počas 40 minútovej procedúry na mieru vašej chrbtici kombinuje 7 techník z východnej medicíny v jeden čas na jednom mieste, čím násobí účinnosť každej z nich (chiropraktika, masáž, akupresúra, moxovanie, termoterapia hĺbkovým infračerveným teplom, lymfodrenáž nôh a termo masáž očí turmalínovým minerálom). Všetky techniky sú prevádzané v kombinácii s patentovanou biokeramikou CERAGEM.

Na jeho vývoji sa okrem špičkových inžinierov podieľali tiež lekári, experti a odborníci
na východnú a západnú alternatívnu medicínu.


Termoakupresúrne masážne lôžko CERAGEM je certifikované a registrované ako ZDRAVOTNÍCKA POMÔCKA schválená FDA. 

ceragem partizanske 

- Patentovaná technológia CERAGEM analyzuje dĺžku chrbtice, zakrivenie a hmotnosť užívateľa pre prispôsobenie zážitku z tepelnej masáže, ktorý vyhovuje telu každého užívateľa.

- Nový vyhrievaný vibračný projektor je možné aplikovať na brucho alebo na rôzne časti tela podľa vlastného výberu pre stimulujúcu hrejivú masáž s teplotou až 60 °C (prostata, menštruačné ťažkosti, močové cesty, bolesti zubov, kolien, migrény...).  

    Medicínsky certifikované termoakupresúrne masážne lôžko je určené na regeneráciu a relaxáciu. Je to liečebná pomôcka, ktorá zahŕňa masáž, chiropraktiku, moxovanie, termoterapiu a akupresúru súčasne. Spojenie týchto metód účinne pôsobí na svaly, chrbticu, kosti a kĺby, krvný obeh, na nervovú sústavu, a psychiku.

    40 minútová masáž prebieha natiahnutím celej chrbtice od kostrče až ku hlavovým kĺbom. Liečivé nefritové kamene zastavujú v mieste akupresúrnych bodov.  Liečia myseľ od negatívnych myšlienok, nastolujú stabilitu a harmóniu v medziľudských vzťahoch, posilňujú vlastné hojivé schopnosti organizmu. Nefrit lieči zápaly obličkových kameňoch a rovnako aj pri iných poruchách močenia. Pomáha pri ochoreniach srdca, pri zúžených srdcových cievach a pri srdcovej nedostatočnosti, pri artritíde, iných poruchách kĺbov, nerovnováhe hladín krvného cukru a pri ochoreniach očí.. 

    Počas masáže dochádza k naťahovaniu a narovnávaniu chrbtice, aby mohli nervové zväzky, ktoré z nej vychádzajú bez poškodenia fungovať a prenášať informácie medzi mozgom a všetkými orgánmi v tele. Uvoľňovaním nervových koreňov a pôsobením akupresúrnych bodov sa zlepšuje funkcia vnútorných orgánov. Pri masáži dochádza k optimálnemu tlaku váhou vlastného tela. Chrbtica je hlavným "producentom" krvných buniek. S rastúcim vekom sa ich tvorba v červenej kostnej dreni kostí v rôznych častiach tela znižuje. Pomocou CERAGEM lôžka ich produkcia v stavcoch chrbtice zostáva stabilná aj vo vysokom veku. Tým sa posilní imunitný systém, znížia sa zápalové procesy a psychické napätie a zaktivujú sa regeneračné procesy.

    Vnútorný projektor uvoľňuje chrbticu a odstraňuje bolesti súvisiace s nedostatkom pohybu, nesprávnym držaním tela a zlými návykmi. Tlak nefritových kameňov a infračervené žiarenie prenikajúce do kĺbov a svalov nôh zmierňuje ich bolesti spôsobené stálym tlakom od chôdze, státia a cvičenia.

    Externé projektory umožňujú prenikanie infračerveného žiarenia do všetkých častí ľudského tela. Epoxid-karbónové panely umiestnené v hlavnom i v prídavnom matraci tiež generujú infračervené žiarenie, čím zvyšujú celkovú účinnosť masáže na celé telo vrátane končatín.

    Celkový účinok je umocnený jemnými vibráciami vysokých frekvencií zeleného jadeitu, ktoré privedú organizmus do harmonickej jednoty. 

    Liečivá sila jadeitu má blahodárny vplyv na plodnosť, obličky a nadobličky. Odstraňuje z tela jedovaté látky, uzdravuje bunkový a kostrový systém a pomáha hojiť stehy. Upravuje zlú filtráciu krvi a odvodňovanie tela. Posilňujú nervový a imunitný systém, funkciu srdca, krvného obehu, podporujú funkciu sleziny, pečene a obličiek. Podporuje látkovú výmenu a funkciu žliaz, liečbu infekčných ochorení, žltačky a pomáha znižovať vysokú telesnú teplotu. Jadeit zmierňuje priebeh chrípkyBlahodárne vplýva na bedrá a slezinu, udržiava rovnováhu tekutín a pomer kyslého a zásaditého prostredia. Hojí rany, predsudky, poruchy imunity, negatívne myšlienky, nervozitu, nekľud, poranenia, egoizmus, choroby obličiek, neplodnosť, príznaky stárnutia, nedostatok energie, nevoľnosť, zažívacie potiaže, citový chlad, poruchy krvného obehu, podporuje detoxikáciu organizmu. Pomáha liečiť žalúdočné a zažívacie problémy a koliku, pri nočných morách a nespavosti. Tíši bolesti hlavy a migrény. Pomáha odstraňovať nadmerné potenie psychického charakteru. Ženám pomáha odstraňovať citové blokády, ktoré im často bránia pri otehotnení. Pozitívne stimuluje funkciu nadobličiek. Dlhé vlny infračerveného tepla pomáhajú organizmu odstraňovať z buniek škodlivé toxické látky a čistiť krv. Masáž pôsobí priaznivo aj pri odstraňovaní celulitídy.

    CERAGEM lôžko aplikuje na organizmus človeka fyzikálne podnety ako je teplo a tlak, ktoré pôsobia dvojako. Priamo, tak že ovplyvňujú fyzikálne a biochemické pochody v tkanivách a nepriamo, reflexne, to znamená sprostredkovane, cez nervový a endokrinný systém.

ceragem partizanske 

Chiropraktika

Chiropraktika je liečebná metóda, ktorá je veľmi známa a praktikovaná hlavne v USA, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a v Anglicku. Jedná sa o spôsob uvoľňovania spinálných nervov prostredníctvom ručného narovnávania, naprávania chrbtice. Je to najlepší príklad novodobej alternatívnej medicíny. Dokazuje, že v mnohých prípadoch bolesti a choroby pochádzajú z chrbtice, kde dochádza ku priškripnutiu nervových koreňov.

Vďaka tomuto princípu CERAGEM odstraňuje postupne príčiny rôznych bolestí a chorôb pochádzajúcich z chrbtice (bolesti horných a dolných končatín, bolesti kĺbov …, ako aj rôzne ďalšie bolesti, únavový syndróm, neurózy, depresie, poruchy spánku, výkyvy nálad a energie …) a zlepšuje činnosť pohybového aparátu.

Moxovanie

Moxovanie je v tradičnej čínskej medicíne jedinečná stimulácia, ktorá vyvoláva vitálne reakcie organizmu človeka prostredníctvom sálavého tepla. Moxovanie znamená riadené a účelové zahrievanie akupunktúrnych bodov na tele pomocou tepla. Výsledkom je uvoľnenie, relax a celkové zlepšenie zdravia.

Moxovanie napomáha zvyšovaniu obranyschopnosti organizmu, urýchľuje látkovú výmenu, zlepšuje prekrvenie, uvoľňuje svalstvo, stabilizuje nervový systém a pomáha znižovať vysoký krvný tlak. Používa sa rovnako pri reumatických bolestiach, pri zápaloch šliach a artritíde. Podporuje tiež lymfatický systém. Lôžko uplatnením tejto metódy stimuluje tiež schopnosť organizmu k vlastnej samoregulácii, uzdravovaniu a predchádzaniu chorôb.

Tlaková akupresúra

Akupunktúra a akupresúra patria medzi najstaršie liečebné metódy na svete. Ich cieľom je zabezpečiť plynulý tok energie Chi v energetických dráhach človeka a vyhnúť sa tak množstvu zdravotných problémov. CERAGEM pôsobí tlakom jadeitových valčekov interného projektora na jednotlivé akupunktúrne body v okolí chrbtice a na bruchu, čím stimuluje tok životnej energie Chi v energetických kanáloch – v meridiánoch. Životne dôležitá energia Chi môže byť zablokovaná dlhotrvajúcim stresom, nahromadením hlienov, tukov a toxických látok v krvi, v orgánoch, v kĺboch, čo sa môže prejaviť fyzickou bolesťou, alebo niekedy aj citovou podráždenosťou a psychickou nepohodou.

Tlakom vlastnou telesnou hmotnosťou na špecifické akupresúrne body je možné pomocou CERAGEM docieliť uvoľnenie energetických blokov, odblokovať stuhnuté svalové partie a odstrániť bolestivé bloky chrbtice. Postupne odstraňovať, ale aj predchádzať týmto stavom a uvoľňovať energetické bloky vyskytujúce sa hlavne pri pohybovom aparáte. Touto metódou sa spustí mechanizmus samoliečebných a samoregulačných schopností organizmu. Jednorazová stimulácia akupunktúrnych bodov na CERAGEM sa síce bolesť utlmí , ale pre ich úplné odstránenie by sa akupresúra mala prevádzať viac krát. Výsledkom bude úľava od dlhotrvajúcich bolestí, posilnenie imunity a účinná prevencia pred množstvom rôznych onemocnení. Akupresúra pomáha tiež pri bolestiach hlavy, pri migréne, pri kĺbových onemocneniach, pri problémoch s alergiami, pri častých nachladeniach, ako aj pri bolestiach chrbtice.

Masáž

Masáž uvoľňuje svaly a šľachy pozdĺž chrbtice, čím vracia chrbticu do pôvodnej polohy. Masáž taktiež naťahuje chrbticu a to tak, aby sa uvoľnil tlak na platničky medzi stavcami, ktoré fungujú ako vankúšiky medzi stavcami, v ktorých máme miechu. Postupom veku naša chrbtica pomaly tuhne, a u niektorých z nás môže dôjsť k jej oslabeniu a následnému vychýleniu. Pravidelnou masážou oblasti okolo chrbtice, čo je aj prvou časťou masážneho programu CERAGEM dôjde nie len k uvoľneniu masírovaného svalstva a odstráneniu jeho bolesti, ochabnutosti a stuhnutosti, ale aj k celkovému telesnému a duševnému relaxu.

Masáž pomáha z organizmu odstraňovať nahromadené únavové látky (napr. kyselinu mliečnu). Tieto látky sa ukladajú najmä v svaloch po ťažkej práci, alebo náročnejšom športovom tréningu. Vekom, jednostrannou záťažou, minimalizáciou pohybu, naša chrbtica "tuhne". U niektorých z nás môže dôjsť k jej oslabeniu a následnému vychýleniu (následok: kyfóza, skolióza, …). Pravidelné masírovanie chrbtového svalstva prostredníctvom Ceragem pomáha predchádzať jej deformáciám, tuhnutiu a oslabovaniu. Klinické testy potvrdili tiež zlepšenie krvného a lymfatického obehu.

Termoterapia

Je to liečba teplom, pri ktorej sa do organizmu privádza tepelná energia. Využíva sa pri udržiavaní a podpore zdravia, liečbe rôznych ochorení a patologických stavov, pri obnovení stratených schopností a funkcií. CERAGEM pomocou nastaviteľnej teploty v špeciálnych epoxidkarbónových platniach dodáva do organizmu človeka tepelnú energiu vo forme dlhovlnného infračerveného tepla (vlnové dĺžky v hodnote 4 – 16 mikrónov), ktoré rozohrieva cievy a žily pozdĺž chrbtice a tým aktivizuje krvný obeh, celkové prekrvenie a podporuje tiež stabilizáciu krvného tlaku. Zdrojom sálavého infračerveného tepla pri termoterapii je v CERAGEM prístroji l tiež interný projektor zložený z jade kameňov, ako aj 2 externé projektory zložené z deviatich a troch špeciálnych jadeitových hlavíc, ktoré používame lokálne na bolestivé miesta.

Termoterapia je okrem iného odporúčaná pri chorobách šliach, úponov, kĺbov, svalov, väziva, pri chronických infekčných a reumatických ochoreniach, pri artritíde, artróze a výronoch..

Lymfodrenáž 

(NOVÉ od 17.10,2023)

6 komorový systém kompresnej liečby vzduchu. Presoterapia nôh zahŕňa primerané stlačenie končatín. To spôsobuje, že lymfa sa pohybuje smerom k lymfatickým uzlinám. 

Účinne lieči 

✔️ lymfedém

✔️ opuchy

✔️ zredukovanie celulitídy

✔️ straty telesného tuku

✔️ cukrovku

✔️ metabolické ochorenia

✔️ stavy po úrazoch a operáciách

✔️ posilňuje imunitný systém...

Kontraindikácie lymfodrenáže

❌ Aktívna rakovina, stavy po chirurgickom odstránení rakoviny

❌ Zápal lymfatických ciev

❌ Opuch spôsobený akútnym zápalom

❌ hlboká žilová trombóza (za posledných šesť mesiacov)

❌ Kožné ochorenia

❌ Zvýšená telesná teplota

❌ Srdcové zlyhanie

❌ Otvorené rany

❌ Aktívna pľúcna tuberkulóza

❌ Uzliny neznámeho pôvodu

Detoxikácia

Medicínske terapeutické lôžko od spoločnosti CERAGEM dokáže uplatnením všetkých uvedených 5 – tich princípov organizmus človeka veľmi účinne detoxikovať. Toxíny, jedy usadené v organizme človeka aj niekoľko rokov (aj desaťročí) sú dnes jednou zo základných príčin zhoršovania zdravotného stavu. Na jednej strane zvýšený príjem a tvorba toxických látok (potraviny, voda, životné prostredie … stres, voľné radikály …) a na strane druhej ich nedostatočné vylučovanie z organizmu, spôsobujú v organizme človeka nerovnováhu, výsledkom ktorej je väčšinou podlomené zdravie.

CERAGEM dokáže prostredníctvom dlhých vĺn infračerveného žiarenia detoxikovať aj hlboko uložené orgány (pľúca, pečeň, obličky, črevá …), ktoré zabezpečujú v organizme stav rovnováhy a ktoré dokážu "vyfiltrovať – vychytať" toxické látky a vylúčiť ich z tela von. Po znížení toxickej záťaže spomínaných vnútorných orgánov (až po ich úplné vyčistenie), začnú tieto efektívnejšie a účinnejšie plniť svoje funkcie, čo prinesie celkové zlepšenie zdravotného stavu.
Terapia na CERAGEM sa odporúča pri:

✔️ bolesti chrbta, problémami s medzistavcovými platničkami, s panvou, s koxami, s nohami, s kolenami,

✔️ svalovom napätí v ramenách, v šiji a krku

✔️ problémoch s kosťami, s kĺbmi

✔️ vírusových infekciách a onemocneniach

✔️ migrénach, pri hučaní v ušiach, pri bolestiach trojklaného nervu

✔️ alergiách vrátane astmy a dýchacích problémov, kožných problémoch

✔️ cukrovke

✔️ vysokej hladine cholesterolu, pri vysokom alebo nízkom krvnom tlaku

✔️ ťažkostiach s trávením

✔️ hemoroidoch

✔️ prejavoch staroby a opotrebovania, taktiež pre bunkovú obnovu a celkové omladenie

✔️ skleróze multiplex a pri ochrnutí spôsobenom mŕtvicou (mozgovou príhodou), pri detskej mozgovej obrne

✔️ rekonvalescencii po úrazoch, po operáciách a po ťažkých ochoreniach

✔️ poruchách činnosti štítnej žľazy

✔️ poruchách s potenciou (plodnosťou)

✔️ oslabenom močovom mechúre, pri inkontinencii, pri problémoch s prostatou

✔️ poruchách spánku, pri chrápaní

✔️ vypadávaní vlasov, oslabenej imunite, chronickej únave alebo depresii


CERAGEM ozdravné lôžko sa neodporúča pre:

❌ deti do štyroch rokov

❌ tehotné ženy

❌ osoby pod vplyvom drog a alkoholu

❌ ľudia po operácii chrbtice, v závislosti od typu operácie štyri až päť mesiacov

40 minút 

60 minút

90 minút

Individuálny program 


PRE KOHO JE URČENÝ CEREGEM  MASTER V4 De Luxe?

ceragem partizanske


Či už pracujete v kancelárii, na stavbe alebo beháte (a jazdíte) zo schôdzy na schôdzu, či ste rodič na plný úväzok, staráte sa o domácnosť a plné brušká vašich najbižších, ste usilovný študent a vnímáte na tele hodiny presedené v laviciach a nad učením, nehľadiac na tlak na vaše výkony,
alebo si už hlavne vychutnávate voľný čas a zaslúžený odpočinok, alebo vás občas pichne v krížoch... 


PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA SKENOVANIA CHRBTICE


Chrbtica každého človeka je iná

Patentovaná technológia skenovania chrbtice spoločnosti CERAGEM analyzuje a rozpoznává tieto rozdiely, aby každému užívateľovi poskytla masáž na mieru, prispôsobenú každému jedinečnému tvaru tela a "línii chrbtice".

Mapovaním dĺžky chrbtice, rozložením hmotnosti, stupňa zakrivena a flexácie chrbtice poskytuje
CERAGAM V4 masáž na mieru pre každého.


12 programov

 • Program A (Štandard) - Aktivácia metabolizmu (40 min.)

 • Program 1 (Špeciálny) - Metabolizmus + spánok (80 min.)

 • Program 2 (Relax) - Relaxácia svalov (40 min.)

 • Program 3 (Stabilita) - Zlepšuje funkciu trávenia (40 min.)

 • Program 4 (Cirkulácia) - Zlepšuje krvný obeh (40 min.)

 • Program 5 (Imunita) - Podpora imunity (40 min.)

 • Program 6 (Energia) - Zlepšenie sexuálnych funkcií (40 min.)

 • Program 7 (Štúdium) - Posilnenie kontrácie (40 min.)

 • Program 8 (Spánok) - Podpora spánku (40 min.)

 • Program 9 (Chudnutie) - Zabraňuje priberaniu (40 min.)

 • Program 10 (Meditácia) - Uvoľnenie od bolesti (90 min.)

 • Individuálny program na konkrétny stavec ( dohoda )


HĹBKOVÁ INFRA TERMOTERAPIA 


Vyhrievané masážne valčeky V4 cielene aplikujú koncentrované infračervené teplo až do teploty 65°C pozdĺž celej chrbtice, čo pomáhá podporovať cirkuláciu a relaxáciu. Ďalšie výhrevné telesá v hlavnom tele V4 a pomocná podložka poskytujú hrejivý efekt pre všetky časti tela. 


BRUŠNÝ TERMO-VIBRAČNÝ
9-BODOVÝ PROJEKTOR


Vibračná masáž uvolňuje brušnú dutinu,
podporuje trávenie a peristaltiku čriev, podporuje chudnutie. Zároveň poskytuje priame teplo až do 65°C.

Ukľudňujúcu masáž si môžete dopriať i na iných partiách tela (dolné končatiny).


3-BODOVÝ A 9-BODOVÝ PROJEKTOR

Pre hĺbkové prehrievanie ostatných partií tela behom procedúry.

(kĺby, boľavé miesta, dutiny, panvová oblasť...)