Dan Krajčo

Spisovateľ

Príbehy zo stola

Autor:  Dan Krajčo 

Jazyk: slovenský, 

/časom plánujeme španielsky, anglický/

Predpokladaný dátum vydania: 2022


Aktuálny stav:  Kniha sa už doľaďuje vo vydavateľstve..

29.11.2021

Milí ,,už čoskoro,, čitatelia Zatiaľ, čo vydavateľstvo maká na štilizácii prvého vydania knihy, autor sa pustil do písania ďalších príbehov druhého vydania, pod názvom - Príbehy zo stola 2 ..


23.11.2021

Dnes nám Slovenská národná knižnica pre tlačenú knihu udelila ISBN 978-80-570-3602-9 :-)


09.11.2021

Milí čakatelia - čitatelia.  Podklady sú odoslané do vydavateľstva. Uz pár dní intenzívne komunikujeme s vydavateľstvom na tvorbe a dolaďovaní detajlov VAŠEJ knižky..


24.10.2021

Práve autor dokončil vizuál obalu knihy. Prebehne posledné dôkladné pozretie podkladov a v priebehu pár dní sa odosiela materiál do tlačiarne na kompletnú úpravu, od korektúry, doladenie slov až po finálne spracovanie a návrh tlače samotným vydavateľstvom :-) 


02.10.2021

Kniha Príbehy zo stola 1, pomaličky ide do finále. Dnes sme oslovili vydavateľstvo o spoluprácu a kaukuláciu tlače...01.03.2021 

Milí čitatelia,

Na základe podpory, odoziev a požiadaviek klientov sa pre vás momentálne píše prvá kniha. Názov knihy je zatiaľ len pravdepodobný. Môže sa pri vydaní mierne zmeniť. 

To nevymyslíš! Kniha podľa skutočnosti. Skutočné príbehy klientov v ordinácii počas terapií, ktoré svojou autenticitou obohatia každého čitateľa. Úsmevné i poučné príbehy z reálneho života na odľahčenie dňa od každodenných starostí.

Nechajte sa nimi uniesť... 

Samozrejmosťou je, že citlivé informácie môžu byť pozmenené kvôli anonymite klientov.

Momentálne je v koncepte vyše 140 príbehov. Autor každý deň pilne pracuje na ich tvorbe. Kniha sa bude prekladať aj do španielskeho a anglického jazyka. Plánujeme vydať tlačenú i elektronickú knihu. Predaj plánujeme v kníhkupectvách Martinus, Gorila, ARTFORUM, bux.sk, palmknihy, iBookstore, amazon a na tejto webovej stránke (https://masaze-sha.sk/dan-krajco)