Dan Krajčo

Spisovateľ

Príbehy zo stola

Autor:  Dan Krajčo 

Jazyk: slovenský, španielsky, anglický

Predpokladaný dátum vydania: 2022


Aktuálny stav:  Na knihe sa intenzívne pracuje..

24.10.2021, 11:42

Práve autor dokončil vizuál obalu knihy. Prebehne posledné dôkladné pozretie podkladov a v priebehu pár dní sa odosiela materiál do tlačiarne na kompletnú úpravu, od korektúry, doladenie slov až po finálne spracovanie a návrh tlače samotným vydavateľstvom :-) 


02.10.2021, 20:11

Kniha Príbehy zo stola 1, pomaličky ide do finále. Dnes sme oslovili vydavateľstvo o spoluprácu a kaukuláciu tlače. Čakáme na odpoveď :-)


Milí čitatelia,

Na základe podpory, odoziev a požiadaviek klientov sa pre vás momentálne píše nová kniha. Názov knihy je zatiaľ len pravdepodobný. Môže sa pri vydaní mierne zmeniť. Kniha podľa skutočnosti. Skutočné príbehy klientov počas terapií, ktoré svojou autenticitou obohatia každého čitateľa. Nechajte sa nimi uniesť.

Samozrejmosťou je, že citlivé informácie môžu byť pozmenené kvôli anonymite klientov.

Momentálne je v koncepte vyše 140 príbehov. Autor každý deň pilne pracuje na ich tvorbe. Kniha sa bude prekladať aj do španielskeho a anglického jazyka. Plánujeme vydať tlačenú i elektronickú knihu. Predaj plánujeme v kníhkupectvách Martinus, Gorila, ARTFORUM, bux.sk, palmknihy, iBookstore, amazon a na tejto webovej stránke (https://masaze-sha.sk/dan-krajco)

Autor aj touto cestou veľmi pekne ďakuje svojmu profesionálnemu teamu pri tvorbe knihy

  • Jazyková korektúra: Soňa ...
  • Preklad španielsky jazyk: Martina ...
  • Preklad anglický jazyk: Daniela ...