Kniha podľa skutočnosti

Dan Krajčo - Príbehy zo stola

To nevymyslíš! Skutočné príbehy klientov v ordinácii počas terapií, ktoré svojou autenticitou obohatia každého čitateľa. Úsmevné i poučné príbehy z reálneho života na odľahčenie dňa od každodenných starostí.

Nechajte sa nimi uniesť...VYHRAJ DVE KNIHY

Príbehy zo stola 1. 

S OSOBNÝM VENOVANÍM 


KNIHA   PRIAMO        OD    AUTORA


Official trailer Príbehy zo stola

Besedy s autorom

Autor ako terapeut v TV Markíza


Chcem od autora

.


٭iba od  autora

٭Záložka             ٭ Kniha s podpisom            ٭ Kniha s osobným venovaním a podpisom


Rok vydania: 13.04.2022

2022 - 2023 ?

2023 - 2024 ?


Recenzie

Dobrý deň, večer som dočítala Vašu knihu. Po pravde, už som prečítala naozaj veľa kníh (aj mimo odborných), ale teraz som naozaj unesená. Fakt som musela sama seba doslova brzdiť, aby som čítala pomalšie a mala čas aj na premýšľanie nad príbehmi. Nepodarilo sa, zvládla som to prečítať aj tak v priebehu jedného dňa. Určite som ju nečítala posledný krát a veľmi sa teším na ďalšie Vaše knihy každý jeden príbeh bol niečím výnimočný, veľmi dobre sa to čítalo a pre mňa osobne to malo veľmi dobrý účinok na uvedomenie si niektorých veci - pochopenie, odpustenie. Dosť ma chytil za srdce príbeh "Nebíčkovo". Už som pár kníh na takýto štýl čítala a tento Váš sa mi naozaj neskutočne páčil. Bola som tak pohltená príbehmi, že... V skratke, veľmi Vás obdivujem a som rada, že som mala možnosť Vás stretnúť. Pokračujte vo všetkom čo robíte, robíte to úžasne..

Ing. Lenka Užíková, PhD.


Keďže poznám autora knihy Príbehy zo stola osobne dlhé roky a mala som tú česť prečítať si tieto príbehy, chcem sa podeliť o dojmy. Celá kniha sa číta s takou ľahkosťou, že ju prečítate na posedenie. Zabudnete pri nej na všetky starosti, čo Vás trápia, dobre sa zabavíte , nájdete poučenie a donúti Vás sa zamyslieť nad niektorými vecami. Úžasné čítanie. Ďakujem Danko.

Tatiana Chudá

Absolútna výťazka 2. ročníka Slovenského pohára v zimnom plávaní na 1000 m. Držiteľka Slovenského rekordu v plávaní 67 km v Topoľčianskom bazéne za 24 hodín. Prvý hystorický zápis v plávaní 45 km kanála La Manche bez neoprénu za 12 hodín a 40 minút...


Hlavný partner knihy