Bian stone

04.02.2023


Terapia horúcim minerálnym kameňom

Minerálny kameň Bian stone obsahuje viac ako 40 druhov stopových prvkov a minerálov potrebných pre ľudské telo, vrátane viac ako 20 druhov prvkov proti starnutiu, ako je vápnik, horčík, zinok a selén, a môže vyžarovať mnoho infračervených lúčov a ultrazvukových impulzov prospešných pre ľudské telo. .

Jeho účinnosť je ekvivalentná dvojitým funkciám. Infračervený terapeutický nástroj a ultrazvukový terapeutický nástroj, ktorý môže podporovať mikrocirkuláciu krvi a regulovať metabolizmus, stimuláciu meridiánov, úpravu chi a krvi, skrášľovanie a udržiavanie dobrého zdravia. 


Zahrievacie moxovanie celého tela

Moxovanie hlavy: reguluje nedostatočné prekrvenie mozgu, nespavosť, bolesti hlavy, neuralgiu, neurasténiu, stratu pamäti, alopéciu, plešatosť a biele vlasy. 

Moxovanie brucha: reguluje zimnicu, distenziu brucha, poruchy trávenia, zápchu, nepravidelnú menštruáciu, zápaly, impotenciu, predčasnú ejakuláciu a frigiditu. 

Moxovanie krčných stavcov: reguluje spinálnu stenózu, ankylózu, cervicitídu. 

Moxovanie chrbta: reguluje stuhnutosť a ankylózu, discherniáciu bedrového kĺbu, skapulohumerálnu periartritídu, bolestivosť ramien a napomáha dobrej funkcii obličiek. 

Moxovanie nôh: lieči reumatizmus a reumatoidné ochorenia, opuchy a ochrnutie nôh, abstrakcie meridianov a kŕčových žíl. 


Teplota minerálneho kameňa sa nahrieva podľa požiadaviek a potrieb klienta na 100, 80, 60, 40 stupňov Celcia.

Terapia je vhodná na ošetrenie tváre, hlavy, krku, šije, chrbta ako i celého tela.