Masáže doma
rodinné masáže-sha v pohodlí Vášho domova...

NOVINKA!

Nechce sa vám prísť k nám kvôli počasiu?  Nemáte kde dať vaše dieťatko,?  Aj vaša partnerka, partner by potrebovali masáž, no nechce sa im obliekať..?

KEĎ SA NEDÁ PRÍSŤ VÁM K NÁM,
RADI PRÍDEME MY K VÁM !

Pre prísne hygienické opatrenia, si so sebou priniesieme dezinfekciu na ruky a plochy masážneho lehátka, čističku a sterilizáciu vzduchu..   


DOPRAJTE SI LUXUS

s Vašimi blízkymi priamo vo Vašej obývačke, vonku na dvore...


..a zažite niečo výnimočné, na čo budete ešte dlho všetci radi spomínať. Vymasírujeme celú vašu rodinku. Od dedulka, mamičky až po Vaše ratolesti. Užite si pohodlnú masáž v ľahu olejom na boľavý chrbát alebo stuhnutý krk a šiju v sede cez oblečenie alebo akupresúrnu masáž reflexnej terapie tváre pre babinku, čo kuchtí v kuchyni a nechce sa jej vyzliekať. A vnučka či môže tehotenskú masáž.? Veru môže :-)  Nevesta so synom masáže ,,nemusia,, no už pár dní majú tichú domácnosť a skôr by sa im hodilo prehovoriť do duše? Dcéra prežíva stres zo školy a potrebuje povzbudiť a nakopnúť? Vieme poskytnúť konzultácie, poradenstvo a psychoterapie priamo na mieste. A tomu  najmenšiemu členovi domácnosti, pár mesačnému tiež doprajeme jemnučkú stimulačnú reflexnú masáž chodidiel na uvoľnenie črievok..

To je v poriadku, že ste plánovali masáž aj pre syna, no ten sa zdržal vonku s kamarátmi. Dedulko plánoval 15 min. masáž a zachutila mu 30 minútová? Mamička si chcela dopriať 45 min. masáž, no prišla suseda? Ukrojte si z masáže a doprajte aj susede 20 minút :-)... 

Sloboda rozhodovania

Objednávate si čas, nie počet masáží

Improvizujeme za pochodu. Prispôsobujeme počet a dĺžku jednotlivých masáží, terapií, procedúr objednanému času.  


Príklad: 

4 osoby si objednajú 180 minútový balík služieb. Je len na Vás, ako sa rozhodnete a aký čas si s priateľmi dohodnete.. Variánt je neobmedzene.

  1. 4 x 45 min. masáže
  2. 2 x 60 min. masáže + 2 x 30 min. masáže
  3. 1 x 60 min. masáž + 2 x 45 min. masáže + 1 x 30 min. psychoterapia...

Kompletný rodinný servis pod jednou strechou

Radi plníme Vaše sny...