JEDNODŇOVÉ KURZY SEBAROZVOJA
Keď už raz vykročíš, už nikdy nebudeš taký istý, aký si bol pred tým...

CESTA POZNANIA

NIEKEDY SA MUSÍŠ STRATIŤ, ABY SI NAŠIEL SVOJU CESTU... 


Ak máš pocit že si potrebuješ upratať hlavu, vzťahy, si opustený a sám, tvoj partnerský vzťah, práca ti uberá síl, tvoj život prestal byť radosťou a stal sa jedným nudným kolotočom - práca, TV, spať a stále dokola, kdesi sa vytratil úsmev, zmysel života a prišiel si so silami až na dno a KONEČNE z teba vypadlo - A DOSŤ !!! ..

BLAHOŽELÁME!

Prišiel TVOJ čas!

SI PRIPRAVENÝ NA ZMENU A POSUN VPRED!


Online rezervácia - dotazník záujmu

Dátum kurzu - po dohode, po naplnení počtu záujemcov

V prípade záujmu o kurz, pošlite prosím nezáväznú rezerváciu. Po naplnení kurzu záujemcami v rovnakom meste alebo okrese, Vás budeme kontaktovať telefonicky o predbežnom termíne kurzu a Vy sa môžete rozhodnúť ho prijať alebo ho odmietnuť. 

Nič sa zatiaľ neplatí.


KURZ NOVÝ ZAJTRAJŠOK

BOD NULA

LEVEL 1


Kde: Slovensko

Termín: Dohoda

Lektor: Daniel Krajčovič

Dĺžka kurzu:  1 deň - cca 4 hodiny

Čas:  cca od 10:00, 11:00  hod do cca 14:00, 15:00 hod  /dohoda

Kapacita: cca 20 - 30 účastníkov

Cena:  50 EUR                                                          

10 EUR záloha vopred /na náš účet alebo osobne - až po dohode o termíne kurzu  + 40 EUR doplatok na  mieste 

Uzavretá spoločnosť  Len prihlásení účastníci. 

Ubytovanie a strava Individuálne. Nie je súčasťou kurzovného. 


Priebeh

Čo ťa čaká? Tvrdá práca na sebe! Vlastne už len ,,doklepnúť,, veci :-) Tým najťažším, si si už prešiel a na kurz prichádzaš pochopiť, že to všetko malo zmysel... Žiadne potom! TU a TERAZ! Len TY, POKORA a PRIJATIE. Postavíme sa s odvahou spolu realite tvárou v tvár... Čaká ťa nabitý program plný pozitívnej energie. Prednášky, kopec informácií, cvičenia, smiech, relax, drina, prijatia, odpustenia, úľava, objatia, emócie, zmena pohľadu videnia... Nové priateľstvá, príjemné zážitky, kopec úžasných ľudí... Na vlastnej koži si môžeš precítiť a vychutnať silu prítomného okamihu! 

VŠETOK ÚSPECH VŽDY BOL, JE A BUDE LEN A LEN TVOJA ZÁSLUHA! Kto?

Pre koho je kurz určený a od koľko rokov vhodný? Bez limitu. Pre každého, ktorý to tak cíti a je pripravený prijať zodpovednosť za svoj život. Kto tu má byť, ten tu bude...


Čo?

Čo si treba doniesť? Karimatku. Hlavne SEBA :-)                                                                    Oblečenie - pohodlné, športové (cvičenia na zemi, na karimatke) . 


Odmena

Po kurze si I ČLOVEK! Plný zdravého SEBAVEDOMIA, Nájdeš svoj zabudnutý ÚSMEV, SILU a znovu pocítiš CHUŤ ŽIŤ! Pocítiš RADOSŤ z ,,obyčajných,, príjemných vecí. Precítiš obrovskú VĎAČNOSŤ už len za to, že dýchaš!!!


Otázky

Po prijatí zálohy bude Vaša účasť zarezervovaná. V prípade akýchkoľvek otázok, aj ,,banalít,, Vám s láskou zodpovieme na telefónnom čísle 0948 306 013. Pre rýchlosť a efektivitu poprosíme telefonicky, bo počas dňa vďaka našim napĺňajúcim aktivitám sa nám nepodarí každý deň dostať k internetu. V prípade že Vám neodpovedáme, z úcty ku klientom nedvíhame pri práci telefón. Vopred sa ospravedlňujeme. Stačí zavolať len raz. Na každý zmeškaný hovor postupne voláme späť. Ďakujeme za pochopenie :-) 

dvojdňové kurzy sebarozvoja, jednodňové kurzy sebarozvoja slovensko, psychohygiena, kurzy sebareflexie, kurzy ovládania mysle, duchovné kurzy, sebarozvoj, sebarozvoj a motivácia, kurzy motivácie a osobného rozvoja, sebapremena, sebaspoznávanie, tréningy rozvoja, celostný osobnostný rozvoj, sebaspoznávanie, sebarozvoj a pragmatika, kalendár kurzov, vzdelávacia akadémia, široká ponuka kurzov, seminárov, kurzy - koučing - online marketing, kurzy rozvoja osobnosti, kurzy, komunikácie, unikátny kurz, kurzy joga v bežnom živote, jóga smiechu, smiechoterapia, celostný osobnostný rozvoj- dlhodobý kurz sebarozvoj mestské 3D kino partizanske, startian diagnostika výživové doplnky, petravel cestovná agentúra partizánske, kultury coffee, unisport